Akşehirİlçeler

Başkan Akkaya 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü Kutladı

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında Engelli kadrosunda çalışan personelini makamında ağırlayarak günlerini kutladı.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Macit Kaya tarafından karşılanan Engelli kadrosunda çalışan personellerinin “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle makamında bir konuşma gerçekleştiren Başkan Akkaya” Engelli personellerimizin her zaman yanlarındayız. Akşehir Belediyesi adına güzel hizmetlerine devam edecektir. Çalışma arkadaşlarımız her biri alanlarında uzman arkadaşlarımızdır. Kendileri ilçemize hizmet ediyorlar. Hep birlikte ümit ediyorum, Akşehir’imiz ve geleceğimiz için güzel hizmetlere vesile olacak çalışmalar yaparız” dedi.

Başkan Akkaya; yaptığı konuşmasının ardından personelinin istek ve taleplerini dinlenmesinin yanında bir sürede sohbet ederek ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

Konya'dan Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu