KonyasporSpor

Ortada bir başarı var ve bu başarı tüm takım arkadaşlarımın sayesinde oldu

Kayacık Tesisleri’mizde yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan başarılı kalecimiz İbrahim Sehic, takımımızın tecrübeli isimlerinden biri olarak ilk önceliğinin gençlere örnek olmak olduğunu söyledi.

Takımımızın sezonun geride kalan haftalarında iyi bir performans sergilediğini ifade ederek açıklamalarına başlayan tecrübeli kalecimiz İbrahim Sehic, “Takımımız günden güne daha iyi oluyor. Bunu da oynadığımız maçlarda skora yansıtmayı başardık. Umut ediyorum ve öngörüyorum ki kalan maçlarımızda da daha iyi bir performans sergileyip sezonu başarılı bir yerde noktalayacağız” diye konuştu.  

Basın mensuplarının B.B.Erzurumspor ile oynadığımız maç ve hafta sonu deplasmanda konuk olacağımız MKE Ankaragücü karşılaşmaları ile ilgili sordukları soruya başarılı kalecimiz İbrahim Sehic, “Erzurumspor’un benim için ayrı bir yeri vardır. Oradaki arkadaşlarımı yeniden gördüğüm için çok mutluyum. Takım olarak mutluluğumuz ise aldığımız 3 puandan dolayı. MKE Ankaragücü maçı içinde bugünden itibaren çalışmalarımıza başladık. Ankara’ya kazanmak ve 3 puanla Konya’ya dönmek için gideceğiz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” şeklinde cevap verdi.

Sezon başında takımımıza transfer olmasına rağmen camiamız adına önemli bir figür haline geldiği ve bunun kendisini nasıl etkilediği şeklindeki görüşü sorulan başarılı kalecimiz İbrahim Sehic, “Takımımızdaki deneyimli ve yaşlı oyunculardan bir tanesiyim. Önceliklerimden bir tanesi buradaki genç arkadaşlarımıza iyi örnek olmak ve yardımcı olmak. Bununla birlikte de kendi seviyemi daha da yükselterek Konyaspor’un hak ettiği ligin üst sıralarından sezonu tamamlamasına katkıda bulunmak istiyorum. Bunun için buradayım” diye cevap verdi.

Başarılı kalecimiz İbrahim Sehic, Avrupa liglerinin en az gol yiyen kalecilerinden biri olduğunun hatırlatılması üzerine “Bu başarının en büyük payı takım arkadaşlarımın. Çünkü iyi savunma yapıyorlar ve ofansif olarak atağa iyi çıkıyorlar. Rakiplerimize şut ve pozisyon imkanı vermiyorlar. Bu başarı benimle birlikte takım arkadaşlarımın katkılarıyla olmuş bir başarı” sözleriyle görüşlerini ifade etti.

 

Konya'dan Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu